Ukraine
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Українська біатлоністка заїхала до топ-20 в спринті на Кубку світу в Естерсунді

Юлія Джима показала найкращий результат серед українок.

У четвер, 2 грудня, у шведському Естерсунді стартував другий етап Кубка світу з біатлону-2021/22. Першими на дистанцію в спринтерській гонці вийшли жінки.

Перемогу здобула австрійка Ліза Тереза Гаузер, яка ідеально відпрацювала на вогневих рубежах. Шведка Ельвіра Еберг з двома хибами стала другою, а топ-3 з одним неточним пострілом замкнула білоруска Ганна Сола.

Україну в спринті представляли Олена Білосюк, Юлія Джима, Віта Семеренко, Валентина Семеренко та Дар'я Блашко.

Найкращий результат серед "синьо-жовтих" показала Джима - 19-те місце. Вона стала єдиною українкою, яка потрапила до залікової зони. До гонки переслідування, окрім Джими, також пробилися Дар'я Блашко та Валентина Семеренко.

2. Ельвіра Еберг (Швеція, 1+1) +12.5

3. Ганна Сола (Білорусь, 0+1) +14.4

...

19. Юлія Джима (Україна, 0+1) +59.6

Найкраща біатлоністка світу про російських колег: вони мають страхітливий вигляд, тому що нещасливі і часто лютують

Українська біатлоністка в драматичній боротьбі завоювала "срібло" в суперспринті на етапі Кубка IBU